Svet-Stranek.cz
~ Krásná v každém věku ~
Kosmetika, péče o tělo

Ošetřovací kůra v boji proti váčkům a vráskám okolo očí:~ Krásná v každém věku ~

Ošetřovací kůra v boji proti váčkům a vráskám okolo očí

Mikromasáž se skládá z 20 fází, které po sobě následují v časovém trvání zhruba 20 minut. Jde o jedinečné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí. Tuto masáž mohou využít i muži.

Na oční okolí má vliv mnoho negativních důsledků, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch a v neposlední řadě nízká spotřeba minerálních vod. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Nejzřetelnějším znakem zhoršení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tuk, vlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje. Je nutné také rozlišovat váčky pod očima.

" Tukové váčky " jsou způsobeny špatnou funkcí ledvin a odstraní je pouze plastický chirurg. Mají nažloutlou barvu.
" Vodnaté váčky " jsou způsobeny špatným vyměšováním a narušenou funkcí ledvin. Jsou důsledkem nadměrného příjmu tekutin. S vodnatými váčky by si měla poradit kosmetička - a to mikromasáží .

Příznivý vliv masáže na oční partie

* snižuje se prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin
* posiluje obočí, které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí
* napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky
* zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy

Mikromasáž se skládá z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.
Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinutí, budete i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.
Po masáži lze použít speciální otiskovou masku na kontury očí, která zabraňuje otokům, osvěžuje a vyhlazuje vrásky.

Není vložena žádná fotografie.